Mecz Pagaz Krzeszów - Victoria Czadrów 09.06.2013 r.

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Gryfowie

• autor: strus_07, 2013-09-11 21:14

Po ciężkim i jednostronnym meczu w Gryfowie nasi piłkarze ulegli miejscowym 5:1.

Pierwsza połowa to ciągle ataki piłkarzy z Gryfowa. Praktycznie gra cały czas toczyła się na połowie Pagazu. Pierwszą bramkę Gryfowianie strzelili w 32 minucie, a kolejną w 39. Do przerwy wynik zadowalający gospodarzy 2:0. Po zmianie stron gra Pagazu nie zmieniała się co skrzętnie wykorzystali rywale, którzy trafili kolejne 2 razy do bramki. Gryfów przy prowadzeniu 4:0 rozluźnił swoje szyki i piłkarzą z Krzeszowa udało się strzelić bramkę honorową za sprawą Koszkula. Po bramce dla Krzeszowa kontuzji doznał Głód, z powodu braku rezerwowego bramkarza  między słupkami musiał stanąć Kacper Zasada. Do końca meczu obraz gry się nie zmienił ciągłe ataki gospodarzy przyniosły im jeszcze jedną bramkę i mecz skończył się wynikiem 5:1. Gdyby nie fatalna skuteczność gospodarzy wynik mógł być o wiele wyższy. Kolejną złą wiadomością są niestety 3 kontuzje naszych piłkarzy, Głód ma problem z biodrem, G. Kraszewski naderwał pachwinę, a Koszkul skręcił kostkę i nadwerężył kolano.

Gryf Gryfów Śląski -  Pagaz Krzeszów 5:1 (2:0)

Skład Pagaz Krzeszów: M. Głód (65' A. Kulpa),  P.Kulpa, K. Micek , K. Zasada, K. Skoczeń, K. Rosłan, T. Łatka, P. Kraszewski,  Ł. Zięcina, G. Kraszewskii(70’ G. Uznański), K. Koszkul